Sõmeru

Neljakesi lõpetanud Vinni kaotas kindlalt Sõmerule

Esiliigas sai teise järjestikuse kaotuse Vinni Tammed, kes jäi viiekesi mängides 94:76 alla Sõmerule.

Sõmeru meeskond pani asjad paika kohe esimesel veerandajal, kui tehti 21:1 spurt. Esimene veerand lõppes seisuga 26:8. Teisel veerandajal sai ka Vinni enda mängu paremini käima, kuid vahe oli piisavalt suur – poolajavileks oli tablool seis 43:27.

Kolmandal veerandajal olid mõlemad meeskonnad hoos – kahe peale kokku visati 56 punkti. Enne viimast veerandaega oli Sõmeru eduseis juba 28 punkti. Viimasel veerandajal üritas Vinni veel vahet vähendada, kui paar minutit enne mängu lõppu sai Tristan Frederik Murumägi oma viienda vea, mis tähendas, et Vinni jäi väljakule vaid neljakesi. Nii pidigi Vinni võtma vastu teise järjestikuse kaotuse numbritega 76:94.

Sõmeru parimana viskas Aivo Timm 22 punkti. Teda toetasid Andres Saukas ja Asko Meiner mõlemad 15 punktiga. Vinni poolel vastasid Tristan Frederik Murumägi 24 punkti ning Ragnar Heek 21 punkti.

Vinni Tammed on Sõmerul on nüüd 7st mängust 4 võitu ning jagavad 5.-6. kohta. Vinni, kes on ühe mängu rohkem pidanud, asub 5 võiduga 2.