Livar Liblik

JaKon Ehitus kasvatas Aaspere vastu võiduarvet

SK Aaspere meeskond ei suutnud võiduarvet avada ka JaKon Ehitus/Tapa vastu, kui kodusaalis vannuti alla seisuga 73:93.

Esimene veerandaeg möödus võrdselt ja pingeliselt ning teisele perioodile mindi vastu kodumeeskonna ühepunktilises 23:24 kaotuseisus. Teist veerandaega alustas paremini külalismeeskond JaKon Ehitus/Tapa, kes tegi 14:2 spurdi ning kasvatas vahe 13 punktile. Veerandaja lõpus tabas Aaspere võistkond kaks kaugviset ning vähendas poolajavileks kaotusnumbrid 41:49-le.

Kolmandal veerandajal lükkasid külalised sisse teise käigu, visates 29 punkti Aaspere 14 vastu, mille tulemusel mindi viimasele veerandajale JaKon Ehitus/Tapa 78:55 eduseisul. Kohtumise lõpus mängu enam põnevust ei tekkinud ning JaKon Ehitus võttis kindla võidu.

Võitjate skoor jagunes väga ühtlaselt – Livar Liblik viskas 23 (sh vv 18/13), Kristjan Nurmsalu 20, Henry Kaevu 18 ja Tõnis Vainus 17 punkti. SK Aaspere meeskonnas kogus enim punkte Martin Pent, kes viskas 13 punkti.

JaKon Ehitus on nüüd 7st mängust kogunud 4 võitu, millega jagatakse Sõmeruga 5.-6. kohta. SK Aaspere pole 7 mängu jooksul oma võiduarvet avada suutnud ning asub 10. kohal.