BGM Ehitus alistas liidrite heitluses Ilves Transpordi

Esiliiga liidrite heitluses alistas BGM Ehitus tugeva viimase veerandaja toel Ilves Transpordi 71:61 ning jätkab puhaste paberitega.

Tasavägiselt kulgenud avaminutite järel suutis Ilves Transport 16:11 eduseisu pääseda, kuid veerandaja lõpuks vähendas BGM Ehitus vahe 19:18-le. Teisel veerandajal õnnestus Ilves Transpordil 29:23 ette rebida, poolajaks jõudis aga BGM Ehitus taas lähemale (29:27).

Ka kolmas veerandaeg ei toonud mängu pööret ning kerge initsiatiiv püsis Ilves Transpordi käes. Viimasele veerandajale mindigi nende 46:44 eduseisul. Otsustava perioodi alguses õnnestus BGM Ehitusel 51:48 juhtima asuda, kuid Ilves Transport võttis järele ning neli minutit enne kohtumise lõppu säras tablool 58:58 viigiseis. Mängu lõpus õnnestus BGM Ehitusel visata 13 punkti Ilves Transpordi 3 vastu ning kohtumine võidusadamasse tüürida.

Ühtlaselt panustanud võitjate parimad olid Mait Jalast ja Taimo Tiimus 17 punktiga, Sander Klaan lisas 14 punkti. Hõreda koosseisuga Ilves Transpordi resultatiivseim oli 21 punktiga Ants Rouhijainen.

BGM Ehitus on võitnud kõik 7 kohtumist, järgmiste meeskondadega on vahe juba kaks võitu. Ilves Transport on kogunud 5 võitu ja 2 kaotust, mis annab turniiritabelis 3.-4. koha.