“meie toidukaubad” oli kodusaalis parem Järva-Jaanist

Esiliigas sai võidurõõmu maitsta “meie toidukaubad” meeskond, kes alistas koduseinte toel 105:89 Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kooli.

Külalistel õnnestus kohtumise algus paremini – kolme minutiga haarati 8:3 eduseis. Eduseis püsis kaheksanda minutini, siis viskas kodumeeskond 7 vastuseta punkti ning viigistas seisu 22:22-le. Sama hooga jätkasid võõrustajad ka teisel veerandajal, mil korraks juba ka 12 punktiga (44:32) juhtima pääseti. Poolajapausi eel suutis Järva-Jaani kaotusseisu siiski viisakamaks mängida – puhkama mindi seisul 48:45.

Teise poolaja algul oli vahe paaril korral ka vaid 1-punktiline, seejärel läks “meie toidukaubad” aga oma teed. Kolme minutiga kasvatati eduseis 73:56-le, millest külalised enam ei toibunudki. Viimast veerandaega alustati seisul 77:70 ning neli minuti enne lõppu oli vahe 89:83, rohkemaks Järva-Jaanil sel korral jõudu ei olnud ja lõpusireeni kõlades säras tablool 105:89.

Võitjate poolel jõudsid kahekohalise punktisummani 6 mängijat, parimatena viskasid Alvar Värs ja Mehis Meltsa 20 punkti. Külalistel vastasid Karl Gustav Alba 25 ning Dan Aava 20 punktiga.

“meie toidukaubad” on kogunud 6 võitu ja 6 kaotust, mis annab neile 7. koha. Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool on jätkuvalt 10. kohal, olles võitnud 3 ja kaotanud 9 mängu.