Gert Press

Tugev lõpp tõi SK KNT’le võidu JaKon Ehituse üle

Esiliigas on raskustesse sattunud JaKon Ehitus/Tapa meeskond, kes teenis kolmanda kaotuse järjest. Viimati tunnistati SK KNT 86:68 paremust.

Mängu alguses haaras initsiatiivi JaKon Ehitus, kes kuuendaks minutiks 13:5 juhtima asus. Veerandaja lõpus tuli kodumeeskond aga lähemale, vähendades kaotusseisu 18:16-le. Teise veerandaja alguses rebisid külalised uuesti eest (25:18), kuid kodumeeskond tuli taas järele ning asus poolajaks 33:31 juhtima.

Kolmandat veerandaega alustasid võõrustajad 7:0 spurdiga, mille tulemusel pääseti ette 40:33. Vabavisete toel võideti veerandaeg 20:17 ning enne otsustavat perioodi juhiti 53:48. Viimasel veerandajal oli kodumeeskond juba selgelt parem ning võttis lõpuks kindla 86:68 võidu.

Võitjate parimana viskas Gert Press 19 punkti. Kaotajate poolel kogus Karel Eesmaa enda saldosse 21 punkti, Livar Liblik toetas teda 17 punktiga.

SK KNT meeskond on kogunud 7 võitu ja 5 kaotust, millega jagatakse tihedas turniiritabelis 3.-4. kohta. Jakon Ehitus/Tapa on 12st mängust võitnud pooled ning paikneb 5. kohal.