Märtsi parimad mängijad on Artur Konontšuk ja Andri Metsaru

Kossuliiga tuliste play-off mängude ajal on tänamatult tähelepanuta jäänud märtsikuu parimate mängijate valimine. Nüüd lõpuks saame välja hõigata need nimed, kellele meie hea koostööpartner Ballzy on välja pannud kuu parima mängija auhinna.

Meistriliiga märtsikuu parim mängija on Artur Konontšuk. Vaid 16-aastane Kadrina Karude ääremängija oli märtsikuus vinges hoos. Suuresti tänu temale suutsid Karud märtsis kõik viis kohtumist võita. Konontšuki keskmine punktisaak märtsis oli 20, eriti heas hoos oli ta aga kahe Väike-Maarja meeskonna (BGM Ehitus ja Päästekool) vastu – mõlema korvi kostitas ta 28 punktiga.

Kadrina Karud
Märtsikuu meistriliiga parimaks mängijaks valiti alles 16-aastane Artur Konontšuk (nr 15). (foto: Kadrina Karude Facebooki leht)

Andri Metsaru
Esiliiga märtsi parim mängija on Andri Metsaru (foto: basket.ee)

Esiliiga märtsi parim mängija on Andri Metsaru. Metsaru osales märtsikuus kahes kohtumises, need olid veerandfinaalid Tamsalu/JaKon Ehituse vastu. Just tema otsustavus ja resultatiivne tegutsemine teise kohtumise normaalaja ning lisaaja lõpus viisid Sõmeru poolfinaali. Kahe mängu keskmine punktiskoor Metsarul koguni 27 ning otsustavas mängus 32.

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna, milleks on 35-eurone kinkekaart.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.