Ander Talu

Märtsi parimad mängijad on Ander Talu ja Kristofer Veismann

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning hooaja lõpus nimetame ka meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängijad.

Meistriliiga märtsi parim mängija on Ander Talu. 1JVBr märtsikuu saldoks jäi küll 1 võit ja 2 kaotust, kuid Ander Talu taha neis mängudes midagi ei jäänud. Terve hooaja vältel suurepärases hoos olnud mängumees tegi kõigis kohtumistes oma töö eeskujulikult ära ning püstitas põhiturniiri viimases mängus Lüganuse vastu ka liiga käesoleva hooaja rekordi, tabades Lüganuse vastu koguni 15 kaugviset ning kogudes 62 punkti! Tema märtsikuu kolme mängu keskmiseks kujunes 40 punkti mängus!

Esiliiga märtsikuu parim mängija on Kristofer Veismann. Rakvere Tööriistamarket pidas märtsis koguni kuus mängu – põhiturniiri saldoks jäi 2-2 ning veerandfinaalis alistati suurüllatusena BGM Ehitus kahe mängu kokkuvõttes 12-punktilise paremusega ja pääseti poolfinaali. Veismann osales märtsis neljas mängus ning kõik need mängud Tööriistamarket ka võitis. Tema keskmine punktisaak neljas mängus oli 34 punkti.

Ander Talu on sel hooajal kuu parimaks valitud kolmel korral, alles põhiturniiri lõpus Kossuliigas kaasa lööma hakanud Kristofer Veismanni jaoks oli see esimeseks korraks.

Kuu parima mängija valimisel teevad eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna on meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selguvad.

Kuu parimatele on Lääne-Virumaa Kossuliiga pikaaegne toetaja FIFAA välja pannud TF-1000 korvpalli, mis on ühtlasi ka Lääne-Virumaa Kossuliiga ametlik mängupall.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.