Kristo Saage

Kristo Saage: “Loodan, et tuleb lahtine mäng ja palju pealtvaatajaid!”

Väike-Maarja Päästekooli liider Kristo Saage on laupäevase meistriliiga finaali eel talle omaselt enesekindel ning usub, et Väike-Maarja meeskond näitab Kadrina Karudele koha kätte.

Tegime Facebookis ennustusvõistluse, et välja selgitada, mida rahvas arvab – kas laupäeval jääb peale Kristo Saage või Gregory Clay Foster. Mis Sa ise selle peale kostad? Kas võtad Fosteri “oma hoole alla”?

No seda peab ikka peatreeneri käest küsima, mina ei tea, mis üllatused tal varuks on. Sel ajal, kui tema nende ridades on, oleme me nendega vaid korra kohtunud. Aga ma arvan, et 40 punkti finaalis keegi ei viska, see pole see mäng (Allan Ehte ja Gregory Clay Foster kostitasid põhiturniiri viimases 105:99 võiduga lõppenud mängus Päästekooli vastavalt 46 ja 43 punktiga! – toim.).

Põhiturniiril jäid teie mängud Karudega 1:1. Kumb on finaalis favoriit – kas Kossuliiga põhiturniiri parim või Saku II liiga parim?

Põhiturniiri lõpus ei olnud meil enam suurt midagi kaalul ja neil kukkus tolles mängus meie pooliku koosseisu vastu ka tavapärasest paremini sisse. Nii, et me tahaks ikka tõestada, et Saku II liiga ei ole võrreldes meie Kossuliigaga mingi näitaja. Kõige rohkem loodan aga seda, et tuleb palju publikut ja lahtine mäng, siis on inimestel, mida vaadata!

Hooaja algul kostitasid vastaseid kõvade viskekontserditega, aga nüüd otsustavas faasis oled tuure maha võtnud – kas hakkad ära väsima või lased meeskonnakaaslastel särada?

Noh… Nüüd on võita vaja, vahet ei ole, kui palju keegi paneb, olgu või ainult 10 silma.

Osaled ka Viskekahur 2019 võistlusel. Kas Gert Kullamäe peab kodus värisema?

No kindlasti! Kui ma teda juba maadluskostüümis võitsin, mis siis veel tossudega saab…

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.