Üleskutse maakonna korvpallimeeskondadele!

Lääne-Virumaa Kossuliiga uus hooaeg on kohe ukse ees. Eeloleval teisipäeval kell 19:00 koguneb liiga korraldusmeeskond koos meeskondade esindajatega Rakveresse, et arutada läbi eelseisva hooaja võistlussüsteem, panna paika liigade koosseisud ja loosida karikavõistluste paarid.

Lääne-Virumaa Kossuliiga esindajate koosolek

Möödunud hooajal osales Lääne-Virumaa Kossuliiga kahes liigas kokku 16 meeskonda – meistriliigas 7 ning esiliigas 9. Üle ootuste edukaks kujunenud hooaeg kulmineerus aprillis finaalturniiriga, mida käis koha peal vaatamas üle 300 inimese. Kossuliiga tegemisi on tähele pandud ka naabermaakondadest, kust tuntakse huvi liigaga liitumise vastu.

Uus hooaeg tõotab aga tulla veelgi põnevam, sest kavas on mitmeid põnevaid muudatusi, et tõsta liiga sportlikku taset ja populaarsust. Kossuliiga eesmärk on lisaks harrastuskorvpalli populariseerimisele toetada ka noortekorvpalli. Et soodustada rohkemate noortevõistkondade osalemist ja seeläbi nii korvpalli kui liiga üldist kandepinda laiendada, on 2016/2017 hooajal kuni U19 noortest (käivad gümnaasiumis või on sündinud 1998. a. ja hiljem) koosnevatele meeskondadele osavõtumaks 30% soodsam.

Eelmise hooaja sportliku printsiibi alusel on omale koha meistriliigas taganud vähemalt 6 esimest meeskonda. Võimalikele uutele liituvatele võistkondadele annab liiga võimaluse valida, kas soovitakse liituda meistri- või esiliigaga.

Lääne-Viru Kossuliiga korvpallivõistkondade esindajate koosolek toimub teisipäeval, 23. augustil algusega kell 19.00 Rakvere Spordihalli (Kastani puiestee 12) õppeklassis.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.