Kas täna selguvad meistriliiga finalistid?

Täna õhtul toimub teine kohtumine mõlemas meistriliiga poolfinaalis – Väike-Maarja Päästekool võtab kell 19:15 kodusaalis vastu RLV Massive’i ning Kadrina Karud võõrustavad kell 19:45 RSK Tarvas I meeskonda.

Mihkel Kurg
Mihkel Kurg on üks RSK Tarvas I meeskonna liidritest (foto: Ain Liiva)

Mõlemas paaris juhib seeriat 1:0 külalismeeskond, kellel on tänase võiduga võimalik poolfinaalile edukalt joon alla tõmmata. Väike-Maarja Päästekool oli võõrsil võidule väga lähedal, kuid ei suutnud normaalaja viimastel sekunditel tänu kehvasti visatud vabavisetele võitu ära vormistada. Lisaajal tõmbas pikema õlekõrre Haljala meeskond, võites 79:73. Päästjad on nüüd kaotanud viimased 6 omavahelist kohtumist. Kas täna suudetakse seeria viigistada või tuleb ka sel hooajal heidelda pronksile?

Kadrina Karud olid esimeses kohtumises samuti võidus kinni, kuid andsid viimastel minutitel 7-punktilisest eduseisust mängu käest. 83:78 võit oli Tarvale heaks proovikiviks ja sütikuks, mille tulemusel nädalavahetusel ka Eesti korvpalli meistrivõistluste teises liigas kuldmedalid võideti. Kadrina meeskond on saanud eelmisest mängust kenasti taastuda, Rakvere mängijatele on see aga 9 päeva jooksul juba neljandaks mänguks. Kas värskema jalaga valitsevad meistrid suudavad tänase mängu kodusaalis võiduks vormistada ja seeria kolmanda mänguni viia?