Ekonet Eesti ja SK KNT tegid seda jälle!

Eelmisel hooajal tulise poolfinaali maha pidanud Ekonet Eesti ja SK KNT jätkasid sealt, kus mullu pooleli jäi – poolfinaali esimese mängu võitja selgus alles lõpusekundeil. Viimase minuti 8:0 lõpuspurt viis kundalased 71:69 võidule ja poolfinaali juhtima!

SK KNT
Kalev Sädeme juhtis SK KNT võidule (foto: Ain Liiva)

SK KNT asus mängu 12:6 juhtima, aga kodumeeskond vastas 14:0 spurdiga. Esimese veerandaja lõpus näitas tabloo 25:20 Ekonetile.

Teisel perioodil jätkus mäng kodumeeskonna domineerimisel, kes kuuendaks minutiks eduseisu 37:24-le kasvatas. Pikemale puhkepausile läksid meeskonnad seisul 39:31.

Teisele poolajale tulid külalised palju otsustavamalt ning vähendasid kaotusseisu kolmanda veerandaja keskpaigaks 42:41-le. Ekoneti olukorra muutis raskemaks liider Andres Saukase vigadega välja langemine. Punkt-punkti heitlus jätkus kuni veerandaja lõpuni ning viimast vaatust alustati Ekoneti 48:47 eduseisul.

Viimasel veerandajal hakkas aga juhtuma, nii nagu nende meeskondade play-off mängude puhul juba tavaks saanud on. Kodumeeskond kasvatas paari minutiga vahe 55:47-le ning hoidis edu viimase minutini, mil tabloo näitas 69:63. Siis aga  rohkem korvini ei jõutudki ning lasti pallikaotuste tulemusel külalistel mäng 8:0 spurdiga lõpetada, mis nad 71:69 võiduga poolfinaali 1:0 juhtima viis!

Võitjate parimad olid Sten Pobbul 19 ning Toomas Hain 12 punktiga, kaotajate poolel vastasid Alvar Värs 17 ja Raigo Pärs 15 punktiga.

Kahe võiduni toimuva seeria teine mäng toimub laupäeval 21. aprillil kell 14:00 Kunda Spordikeskuses. Poolfinaali võitja mängib 5. mail Rakvere Spordikeskuses toimuval finaalpäeval kell 14:00 algavas finaalis ning kaotaja astub väljakule kell 12:00 algavas pronksiheitluses.