Karud võitsid ja pääsesid poolfinaali

Veerandfinaali avamängus tulega mänginud Kadrina Karud alistasid 1JVBr meeskonna ka teist korda, kodusaalis olid võidunumbrid 83:69.

Allan Ehte
Allan Ehte viskekontsert viis Karud poolfinaali (foto: Ain Liiva)

Päev varem avapoolajal koguni 31-punktilisse kaotusseisu jäänud Karud olid sel korral mänguks paremini valmis – avaveerand võideti 21:11. Teisel veerandajal õnnestus ajateenijatel vahet vähendada, poolajale mindi seisul 38:35.

Kolmandal veerandajal läks hirmsasse hoogu Kadrina meeskonna liider Allan Ehte, kes tabas järjest koguni 7(!) kaugviset ja vedas kodumeeskonna lõplikult eest (68:54).

Viimane veerandaeg enam mängu murrangut ei toonud, Karud võtsid kindla võidu ning edenesid kahe mängu kokkuvõttes 19-punktilise paremusega poolfinaali.

Allan Ehte viskas võidumängus parimana 36 punkti, Raimond Tribuntsov lisas 18 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Aivar Päri 15 punktiga.

Poolfinaalis läheb Kadrina meeskond vastamisi põhiturniiril teise koha saavutanud RSK Tarvas I võistkonnaga. Kahe võiduni toimuva seeria esimene ja vajadusel ka kolmas mäng toimuvad Rakvere meeskonna koduväljakul. Seeria avalöök tehakse juba teisipäeval 10. aprillil kell 18:30 Rakvere Rahu hallis.

Eesti Ööjooks Kossuliiga finaalpäev toimub laupäeval 5. mail Rakvere Spordikeskuses.