Karud püsivad võidulainel

Testturniiri A-alagrupis püsib võidulainel Kadrina Karude meeskond, kes alistas kodusaalis Vinni Tammed 105:83.

Enes Kita
Enes Kita oli 30 punktiga Kadrina meeskonna resultatiivseim (foto: Ain Liiva)

Karud asusis kohtumist kiirelt 14:3 juhtima ning kättevõidetud edu käest ei andnud. Esimene veerandaeg võideti 25:15 ning poolajaks juhiti juba 54:30. Teisel poolajal võeti hoogu veidi maha ning veeretati mäng turvaliselt võidusadamasse.

Võitjate ridades oli parimas hoos Enes Kita 30 punktiga, vaid viie mängijaga Kadrinasse sõitnud Vinni meeskonna resultatiivseimad olid Meeme Järvi 26 ning Karl-Gustav Kello 21 punktiga.

7 mängust 5 võitu ja 2 kaotust kogunud Kadrina Karud on testturniiri A-alagrupi 4. kohal ning kindlustatud meistriliiga koht. Vinni Tammedel on testturniiril kõik mängud peetud, 2 võitu ja 6 kaotust tähendavad seda, et edasine heitlus jätkub esiliigas.