RLV Massive võitis taas

Testturniiri B-alagrupis sai taaskord suureskoorilise võidu kirja RLV Massive, kes alistas kodusaalis Rakvere Tööriistamarketi 129:74.

Sander Karro
Sander Karro skooris Tööriistamarketi vastu 28 punkti (foto: Ain Liiva)

Külalismeeskond alustas bravuurikalt ning pääses mõneti ootamatult kahe minutiga 10:4 juhtima. See jäi paraku ka nende viimaseks helgeks hetkeks, sest esimese veerandaja järel näitas tabloo juba RLV Massive 33:20 eduseisu ning poolajale mindi seisul 61:35.

Teisel poolajal pani Haljala meeskond ühe käigu veel juurde ning kostitas vastaseid 68 punktiga. 129:74 võit tähistab suurimat skoori, mille RLV Massive sel hooajal visanud on.

Võitjate ridades kogus 6 mängijat kahekohalise punktiskoori – Sander Karro 27, Cristo Kens 25, Roman Konontšuk ja Martin Ots 19, Joonas Vaino 18 ning Mattias Hunt 13 punkti. Rakvere Tööriistamarketi skoori eest hoolitses enim 6 kaugviset tabanud Sten Küüsmaa 26 punktiga.

B-alagrupis on jäänud pidada veel vaid 1 voor ning ees on ootamas suur maiuspala – testturniiri viimase voorus läheb seni kõik 6 mängu võitnud RLV Massive vastamisi igipõlise rivaali Väike-Maarja Päästekooliga. Kõik senised kohtumised kaotanud Rakvere Tööriistamarket läheb viimases voorus esimest võitu püüdma Simuna Ivaxi vastu.