Allan Ehte

Karud naasevad Simunast raske võiduga

Meistriliiga esimese vooru viimases kohtumises pidasid Simunas tasavägise heitluse maha kohalik Spordiklubi meeskond ja Kadrina Karud. Viimasel viiel minutil kindlamat tegutsemist näidanud Karud noppisid lõpuks raske 89:82 võidu.

Kohtumine algas väga lahtiselt – mõlemad meeskonnad viskasid esimese 10 minutiga 28 punkti. Teisel veerandajal pääsesid Karud korraks 8-punktilisse eduseisu (44:36), kuid poolajaks suutis kodumeeskond kaotusseisu 47:49-le vähendada.

Kolmanda veerandaja keskpaigas suutis Simuna Spordiklubi ohjad haarata ning pääses kaks minutit enne perioodi lõppu juba 70:63 eduseisu. Karudel õnnestus viimase kahe minutiga seis aga viigistada ning nii mindi viimasele veerandajale vastu 70:70 viigiseisul. Tasavägist mängu jagus veel kuni viimase perioodi keskpaigani, siis tekkis kodumeeskonnal vigade probleem ning külalised Kadrinast kallutasid kohtumise lõpuga mängu enda kasuks.

Ühtlaselt tegutsenud võitjate parim oli 19 punktiga Allan Ehte, Lauri Mets lisas 15 punkti. Kaotajate ridades olid resultatiivseimad Eerik Sillamaa ja Erkki Sillamaa, kes viskasid vastavalt 23 ja 16 punkti.