VIDEO: Mikko Virkala: “Kevadel läheme revanši võtma!”

Eesti Ööjooks Kossuliiga karikafinaali teise intervjuuna toome teieni Väike-Maarja Päästekooli eestvedaja Mikko Virkala mõtted kaotatud mängu järel. Lisaks karikafinaali tulemusele visati juba pilk ka kevadesse.

 

“Eks ta ikka on pettumus. Asi oli juba käes, aga poisid tegid lõpus paar rumalat otsust. Olime just initsiatiivi haaramas, aga teenisime tehnilise vea, mille tõttu üks põhimängujuhte pidi mängust lahkuma, see andis tunda,” sõnas Virkala kaotuse põhjuseid analüüsides.

“Meil alustasid sügisel paljud uued mehed, aga teineteise mõistmine on läinud tunduvalt paremaks. Kevadel läheme igal juhul revanši võtma,” lisas ühtlasi ka Kossuliiga peakohtunikuna tegutsev Virkala. “Eelmisel hooajal pidime vigastuste tõttu leppima neljanda kohaga, ka praegu on meil vigastustega probleeme. Aga me tahame medalit ja ihkame ikka seda kuldset,” heitis Virkala pilgu juba kevadiste medalite jagamise poole ning lisas lootusrikkalt: “Markus Laanemetsal on käeluumurd, aga play-off’ideks on mees rivis. Korvi alt oli meil veel puudu Georg Tambre, kes on kõva hingega võitleja. Eks me kevadel saame näha, kuidas me täiskoosseisuga mängime.”

Väga ühtlaselt kõrget taset kommenteerides tõi Virkala välja kevadised medalinõudlejad: “Medalinõudlejaid on ju rohkem, ei ole ainult Massive ja Päästekool, kes on viimastel aastatel neid kuldseid medaleid jaganud. Eriti hea meel on, et sel aastal on sõjaväe poisid (1JVBr – toim.) kõvasti täiendust saanud, Tarvas on väga tugev, ka (valitsev meister – toim.) Kadrina on end hooaja algusega võrreldes oluliselt täiendanud. Saab põnev olema! Mina ei julgeks küll täna ennustada, kes selle kirkaima medali võtab, aga ka meie tahame seda!”