VIDEO: Artur Kusnerov: “Nüüd peame ka meistritiitli võitma!”

Eesti Ööjooks Kossuliiga järelkajana toome teieni ka mängujärgsed intervjuud. Esimesena pakume vaatamiseks RLV Massive’i ajaloo teise karikavõiduni tüürinud noore treeneri Artur Kusnerovi võidujärgseid emotsioone.

“Oli üle kivide ja kändude mäng, mõnel mehel käsi ikka korralikult värises. Aga lõpp hea, kõik hea,” oli Kusnerovi esmane hinnang võidetud mängule. “Viimases mängus võitsime neid suurelt (testturniiri viimases mängus võitis Massive omavahelise kohtumise 110:67 – toim.), aga siis ei olnud meil vastas seesama meeskond. Ju sellest tulenevalt arvati, et tuleb lihtsamalt, aga Päästekooli andis kõva lahingu,” lisas vaid 21-aastane treener.

Karikafinaali nädalani vaid võite tunnistanud RLV Massive pidi loetud päevad enne tähtsat lahingut esimest korda kaotust tunnistama, kui meistriliiga kohtumises vannuti RSK Tarvas I meeskonnale alla 58:79. “Ma ise ei saanud mängul osaleda, aga nägin paberi pealt, et Tarvas on saanud kõva täiendust – Renato Lindmets on neil korvi all kõva tegija. Nemad teevad iga päev trenni, võib-olla isegi kaks korda päevas, meie saame korra nädalas kokku, patsutame viiekesi koos palli. Kui kevadel nii kaugele jõuame, siis nendega läheb kindlasti väga-väga raskeks!” sõnas Kusnerov.

“Mehed oli juba hooaja alguses tahtmist täis. Ma arvan, et oleme head tööd teinud. Me ei olnud 100% kindlad, et avaringis Tarvast võita suudame, aga leppisime kokku, et läheme kõva lahingut andma ja õnnestus. Läks hästi, tegime ära!” on Kusnerov senise hooaja käiguga rahul ning lisas veel: “Rasked mängud on olnud, kiitus meestele, et on kõik ilusti vastu pidanud. Mõni meeskond on küll vigastatud, aga saab varsti terveks.”

Hooaja edasiste eesmärkide kohta uurides sõnas noor treener lõpetuseks: “Kui karikas on võidetud, siis peame meistritiitli ka ära võitma. Aga see on raske, meil on töömehed, pärast tööd saame kokku ja viskame palli, võib-olla teeme mõne liikumise ka läbi. Õnneks mehed on juba nii kogenud, et hoiavad end ka väljaspool treeningut vormis, osad mängivad ka esiliigat. Kevadel tuleb kõva lahing!”