VIDEO: Marko Torm: “Siin on isiksusi, möllu, intriigi!”

Eesti Ööjooks Kossuliiga karikafinaali järel saime kaamera ette ka Rakvere linnapea Marko Tormi, kes on ühtlasi ka  Viking Line Eesti Ööjooksu korraldaja. Lisaks finaalimuljetele palusime kommentaari ka värskelt sõlmitud koostööle MTÜ Lääne-Virumaa Korvpall ja Viking Line Eesti Ööjooks vahel, mille tulemusel kannab maakondlik korvpalliliiga hooaja lõpuni nime Eesti Ööjooks Kossuliiga.

“Meie koostöö mõte on toetada ja näidata ettevõtjatele ka, et Lääne-Virumaa Kossuliiga väärib toetamist ja on piisavalt atraktiivne. Siin on isiksusi, möllu, intriigi! Meil on hästi läinud, meil on oma toetajad ning oleme igal aastal valinud ühe sihtrühma, kellele oleme õla alla pannud – reeglina lapsed, noored, sotsiaalvaldkond. See kirg, millega Kossuliigat korraldatakse, veenis meid ja toetame niipalju kui jaksame,” sõnas Marko Torm koostöö sõlmimise tagamaid kommenteerides.

Vaata videost lisaks, mida Rakvere linnapea arvab maakondlikust korvpallisarjast ning milliseid üllatusi on 2018. aasta toomas Viking Line Eesti Ööjooks programmi.

Vabandame video kehva helikvaliteedi pärast!