Karel Eesmaa

JaKon Ehitus võttis viienda võidu järjest

Tagasihoidliku hooaja alguse järel on märkamatult tabeli ülemisse otsa kerkinud JaKon Ehitus/Tapa meeskond, kes võttis viienda järjestikuse võidu, kui kodusaalis alistati 91:81 Rakvere Tööriistamarket.

Tasavägiselt kulgenud mängus tegi kodumeeskond küll esimesel veerandajal küll väikese vahe sisse, kuid Tööriistamarket pidas vastu ja teisele veerandajale minnes oli seis 20:18. Jõudude vahekord püsis sellisena ka teisel veerandajal – poolajapausile minnes säras tablool JaKon Ehitus/Tapa 36:33 eduseis.

Kolmanda veerandaja keskel õnnestus Tööriistamarketil ka hetkeks kahe punktiga juhtima asuda, siis vastasid võõrustajad aga 8:2 spurdiga ning enne viimast veerandaega oli JaKon Ehituse eduseis 4-punktiline (61:57). Otsustaval veerandajal suutis kodumeeskond kätte võidetud edu tänu kaugvisetele hoida ning tüüris 30:24 paremusega neljandal veerandajal mängu 91:81 võidusadamasse.

JaKon Ehituse võidus olid suurimad teened kolmel mängijal, kes viskasid 91st punktist 60 – Karel Eesmaa 22, Kristjan Nurmsalu 20 ja Livar Liblik 18. Rakvere Tööriistamarketi parimana kogus Rainis Naur 25 punkti.

Jakon Ehitus/Tapa on nüüd 9st mängust kogunud 6 võitu ja 3 kaotust, mis annab neile turniiritabelis 5. koha. Rakvere Tööriistamarket on 10 mängust võitnud pooled ja asub 6. kohal.