Märt Ait

Hea hoo leidnud SK KNT teenis Kadrinast võidulisa

Esiliigas on hea hoo leidnud SK KNT, kes suutis võõrsil alistada “meie toidukaubad” 81:73.

Mängu esimesed minutid möödusid võrdselt, kuid 2 minutit enne avaveerandaja lõppu suutis SK KNT meeskond teha 11:5 spurdi ning teisele veerandajale mindi nende 22:14 eduseisul. Teisel veerandajal möödus mäng samuti külalismeeskonna juhtimisel. Veerandaja lõpuminutitel suutis “meie toidukaubad” küll korraks vahe kolmepunktiliseks vähendada, kuid SK KNT ei murdunud ning kasvatas tabavate kaugvisete toel poolajapausiks eduseisu 38:27-le.

Ka teist poolaega alustasid paremini külalised, kes tegid kohe alustuseks 14:2 spurdi ning kasvatasid vahe juba 23 punktile. Veerandaja lõpus suutis kodumeeskond Alvar Värsi ja Raigo Pärsi tabavatest korvidest vahet veidi vähendada ning otsustavale veerandajale mindi vastu seisul 59:42. Kohtumise lõpus näitas paremat minekut kodumeeskond, kes võitis küll viimase veerandaja 31:22, kuid sellest võiduks ei piisanud ning nii tuli tunnistada vastaste 81:73 paremust.

Võitjate parimana viskas Märt Ait 19 punkti, kaotajate resultatiivsem oli Raigo Pärs 23 punktiga.

SK KNT tõusis 4 võiduga turniiritabelis 5. kohale, “meie toidukaubad” on 7st mängust kogunud 3 võitu, millega asutakse 8. positsioonil.