Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool

Järva-Jaani alistas Ivaxi ning avas võiduarve

Esiliigas sai oma esimese võidu Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool, kes alistas kodusaalis 68:60 Simuna Ivaxi.

Esimene veerand möödus tasavägiselt ja kinniselt – perioodi lõpuks oli seis viigis 13:13. Teisel veerandajal sai oma mängu paremini käima Järva-Jaani meeskond, kes suutis viie minutiga visata 12 punkti Simuna 4 vastu. Ivax suutis korraks vahet vähendada, kuid poolaja lõpp kuulus siiski kodumeeskonnale, kes 35:27 juhtima asus.

Kolmanda veerandaja esimene pool kuulus täielikult Järva-Jaanile, kes viie järjestikuse tabamusega vahe 16 punktile kasvatas. Veerandaja teises pooles ärkas ka Ivax, kes Mehis Meltsa ja Kender Uukivi korvidest vahet vähendas. Viimasele veerandajale mindi vastu kodumeeskonna 48:45 eduseisul. Viimasel veerandajal jagus põnevust lõpuhetkedeni välja, kuid kodumeeskond pidas südikalt vastu ja selle kirjutas tabelisse esimese võidu.

Võitjate parimana viskas Priidu Talviste 24 punkti. Simuna Ivaxi resultatiivseim oli Mehis Meltsa samuti 24 punktiga.

Simuna Ivax on 7st mängust kogunud 2 võitu, millega asutakse 9. kohal. Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool sai 7 kaotuse kõrvale esimese võidu, millega asutakse kohe Ivaxi järel 10. positsioonil.