Ekonet Eesti naudib võiduseeriat

Põhiturniiri teises pooles on võidult võidule marssimas Ekonet Eesti, kes esiliiga läinud nädala viimases kohtumises alistas tugeva viimase veerandaja tulemusel SK Vinni Tammed 79:62.

Ekonet Eesti
Ekonet Eesti on põhiturniiri lõpus pidurdamatus hoos (foto: Ain Liiva)

Tasavägiselt kulgenud kohtumise avaperioodi võitis Ekonet 24:21, kuid poolajaks viigistas Vinni meeskond seisu 40:40-le.

Kolmandal veerandajal õnnestus Ekonetil haarata kerge initsiatiiv, mille tulemusel viimaseks veerandajaks taas kolme punktiga (56:53) ette pääseti. Kohtumise lõpp oli juba kindlalt ühe meeskonna käes – Vinni mängijad suutsid visata vaid 9 punkti vastaste 23 vastu ning kohtumise lõpuvile tähistas Ekonet Eesti 79:62 võitu.

Võitjate parimad olid Tristan Frederik Murumägi 23 ja Andres Saukas 20 punktiga. Vinni poolel vastasid Anton Tõštšuk 19 ning Ragnar Heek 16 punktiga.

Kolm vooru enne põhiturniiri lõppu on Ekonet Eestil kirjas 10 võitu ja 3 kaotust, millega jagatakse 1.-3. kohta. Vinni Tammed on 13st mängust võitnud viis, millega jagatakse koos Rakvere Tööriistamarketiga 6.-7. kohta ehk võideldakse viimase play-off pääsme nimel.