Tööriistamarket - BGM Ehitus

EELVAADE: kas Tööriistamarket šokeerib veelkord BGM Ehitust?

Esiliiga põhiturniiri võitja BGM Ehituse ning unelmate põhiturniiri lõpu tulemusel viimase ehk kaheksnadana play-off mängudele jõudnud Rakvere Tööriistamarketi veerandfinaalist edasipääseja selgub juba sel nädalavahetusel, sest meeskonnad astuvad väljakule kahel järjestikkusel päeval.

Aastase pausi järel Kossuliigaga liitunud ja varem meistriliigas pallinud BGM Ehitus on selle hooaja esiliiga kindel favoriit. Põhiturniiril alistati vastased keskmiselt 18-punktilise ülekaaluga ning lõppsaldo 17 võitu ja 3 kaotust võinuks olla paremgi, kui lõpus jalga sirgu lastud poleks. Esimese ringi läbisid nad puhaste paberitega, teises ringis tuli kolmel korral tunnistada vastaste paremust.

Rakvere Tööriistamarketi hooaeg on olnud väga erineva ilmega – esimeses ringis toetuti paljuski RSK Tarvase järelkasvu meeskonna palluritele, kes aga teiseks ringiks koguni 9 mängijaga SK Vinni Tammede ridadesse liikusid. See aga Rakvere meeskonnal jalgu alt ei löönud, sest põhiturniiri lõpus saadi mitu olulist võitu, mille tulemusel lõpuks surnud ringi abil “meie toidukaubad” meeskonda edestati ja ise viimasena play-off’i pääseti.

Omavahelistes mängudes suutis BGM Ehitus sügisel võtta 69:62 võidu. Teises ringis oli aga just Rakvere Tööriistamarket üks kolmest meeskonnast, kes favoriidi põhiturniiril alistada suutis. Ja seda ei tehtud lihtsalt kogemata vaid koguni 29-punktilise 86:57 ülekaaluga! Suured teened olid selles võidus kahel mängijal – Kristofer Veismann viskas 33 ning Sten Küüsmaa 29 punkti.

Saab näha, kas ja millised järeldused BGM Ehitus sellest mängust tegi – mütsiga lööma nad Tööriistamarketit kindlasti minna ei saa.

Seeria esimene kohtumine toimub laupäeval, 30. märtsil kell 13:00 Rakvere Spordikeskuses ning korduskohtumine vaid päev hiljem pühapäeval kell 16:00 Väike-Maarjas.

Selle paari võitja läheb poolfinaalis vastamisi SK Vinni Tammed (4.) ja JaKon Ehitus/Tapa (5.) veerandfinaali võitjaga.

Lääne-Virumaa Kossuliiga finaalpäev toimub laupäeval, 27. aprillil Rakvere Spordikeskuses.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.