Kadrina Karud alistas SK Rakke

Testturniiri A-alagrupis võttis rutiinse võidu Kadrina Karude meeskond, kes alistas koduväljakul 114:78 SK Rakke.

Allan Ehte
Allan Ehte viskas SK Rakke vastu 28 punkti (foto: Ain Liiva)

Rakke mängijad suutis Karude sammu pidada viis minutit, seejärel läks kodumeeskond oma teed. Esimese veerandaja lõpuks näitas tabloo 29:14 Kadrina meeskonna kasuks. Teise veerandaja alguses tabasid Karud nelja minuti jooksul neli kaugviset ning kasvatasid poolajaks eduseisu 59:30-le.

Pärast poolajapausi mängupildis muudatusi ei toimunud – kõrgema mänguklassiga Kadrina mängijad kasvatasid isukalt vahet ning viimasele perioodile mindi vastu seisul 91:50. Kohtumise lõpus võttis kodumeeskond tuure maha ning lasi Rakke meeskonnal visata 28 punkti. Lõpptulemuseks vormistati suur 114:78 võit.

Kadrina Karude resultatiivseim oli 28 punktiga Allan Ehte, kahekohalise punktiskoorini jõudis koguni 6 mängijat. SK Rakke parimad olid Ergo Sildmets 25 ja Mihkel Gull 18 punktiga.

4 võidu ja 2 kaotusega on Karud A-alagrupi 4. kohal, SK Rakke on viiest mängust kogunud ühe võidu, mis annab neile turniiritabelis 8. positsiooni.