Andres Saukas

Sõmeru kodusaalis Järva-Jaanile armu ei andnud

Esiliigas möödunud nädalal oma esimese võidu teeninud Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool võidujada jätkata ei suutnud, kui võõrsil tunnistati Sõmeru suurt 100:55 paremust.

Mängu alguses tegi Sõmeru meeskond küll 11:2 spurdi, kuid Järva-Jaani meeskond kosus ning avaperiood lõppes seisul 25:19 Sõmeru poolt vaadatuna. Teine veerandaeg kuulus juba täielikult kodumeeskonnale, kes tegi 13:0 spurdi ja kasvatas vahe 19-punktiliseks. Esimene poolaeg lõpetati seisul 50:29.

Teisel poolajal pani kodumeeskond ühe käigu juurde ning kasvatas eduseisu veelgi – viimasele veerandajale mindi vastu seisul 68:42. Neljanda veerandaja alguses tehti veel üks 13:0 spurt ning mängu lõpuks särasid tablool Sõmeru 100:55 võidunumbrid.

Võitjate parimana viskas Andres Saukas 26 punkti, Asko Meiner toetas teda 16 punktiga. Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kooli võistkonnas jõudsid kahekohalise punktisummani kaks meest – Viljar Pennert viskas 31 ja Margus Marrandi 16 punkti.

Sõmeru jagab nüüd 5 võidu ja 3 kaotusega 3.-7. kohta, Järva-Jaani meeskond asub 1 võidu ja 8 kaotusega 10. positsioonil.