RLV Massive võimas hoog jätkub

Testturniiri B-alagrupis jätkas hävitustööd RLV Massive meeskond – 100:48 võit SK KNT üle tähistas koos karikavõistlustega juba neljandat järjestikkust mängu, kus on visatud vähemalt 100 punkti.

Roman Konontšuk
Roman Konontšuk kostitas SK KNT’d 31 punktiga (foto: Ain Liiva)

Kodusaalis mänginud Haljala meeskond pani täiskäigu sisse juba esimesel veerandajal, mis võideti 25:12. Teisel veerandajal suutis SK KNT visata vaid 6 punkti ning poolajaks näitas tabloo 41:18.

Teisel poolajal pani RLV Massive hoogu veelgi juurde – kolmandal veerandajal visati 30 ning viimasel 29 punkti, mis andis kokkuvõttes suure 100:48 võidu.

Suurepärases hoos oli Roman Konontšuk, kes panustas võitu 31 punkti. Joonas Vaino lisas 17 ja Aron Kuusik 15 punkti. Mitmest oma liidrist puudust tundnud SK KNT resultatiivseimad olid Toomas Hain 11 ning Erkki Mätlik 10 punktiga.

RLV Massive jagab 3 võiduga B-alagrupi esikohta Väike-Maarja Päästekooliga, esimese kaotuse saanud SK KNT on 2 võidu ja 1 kaotusega kolmandal kohal.