Võsu jäi RLV Massive kiirrongi alla

Laupäevane karikavõistluste veerandfinaalmäng RLV Massive ja Võsu meeskonna vahel kujunes taas ühe meeskonna peoks – 107:76 võit on juba kolmas järjestikkune mäng, kus Haljala meeskond on visanud üle 100 punkti.

Cristo Kens
Cristo Kens viskas karikavõistluste veerandfinaali avamängus 23 punkti (foto: Ain Liiva)

Jõuvahekorrad loksusid paika juba esimesel veerandajal, mil Massive 26:18 juhtima asus. Teisel veerandajal pandi hoogu veelgi juurde ning poolajaks pääseti juhtima juba 57:39.

Lõplikult otsustati kohtumise saatus ja tõenäoliselt ka poolfinaali pääseja kolmandal veerandajal, mille kodumeeskond 28:13 võitis ning viimase veerandaja eel eduseisu 83:52-le kasvatas. Viimasel veerandajal vahe enam ei muutunud ning korduskohtumisele minnakse RLV Massive 31-punktilises eduseisus.

Võitjad näitasid väga meeskondlikku mängu, mille tunnistuseks on harvanähtav olukord, kus kahekohalise punktiskoori kogusid lausa 6 mängijat. Kõige resultatiivsemad olid Cristo Kens 23 ning Joonas Vaino 21 punktiga. Võsu meeskonna parim oli Karl-Peeter Junk 26 punktiga, 15 punkti lisas Ainar Piiskoppel.

Korduskohtumine toimub järgmisel laupäeval 21. oktoobril kell 16:00 Võsu spordihoones. Poolfinaalis läheb võitja kokku Simuna Spordiklubi ja Ekonet Eesti võitjaga.