Simuna Ivax

Võidukursil Ivax alistas kindlalt ka SK KNT

Esiliigas on teist ringi hästi alustanud Simuna Ivax, kes võttis teise kindla võidu järjest, alistades kodusaalis SK KNT numbritega 82:56.

Esimesel veerandajal kulges mäng punkt-punktis, kuid kaks minutit enne veerandaja lõppu suutis Simuna Ivax Erkki Sillamaa ja  Veljo Mäe korvidest juhtima asuda ning avaperiood 15:9 enda kasuks kallutada. Teine veerandaeg kuulus juba täielikult Simuna Ivaxile, kes suutis 4 minutiga teha 13:4 spurdi ja kasvatada edu 15-punktiliseks (28:13). Hetk hiljem visati veel 13 vastuseta punkti ning poolajaks juhiti juba 45:26.

Teise poolaja algus erines esimesest poolajast oluliselt, sest mäng oli kinnisem ja skoorivaesem. SK KNT suutis veidike küll vahet vähendada, kuid viimasele veerandajale mindi siiski vastu kodumeeskonna 55:40 eduseisul.  Neljandal veerandajal pani aga Ivax ühe käigu juurde ning lasi Kunda mängijatel kuue minutiga visata vaid 2 punkti, vastates ise samal ajal 18ga, mille järel näitas tabloo seisuks juba 73:42. Sellega oli mäng tehtud ning lõpp oli pelgalt vormistamise küsimus.

Võitjate resultatiivseim oli 35 punktiga Erkki Sillamaa, Virmo Tammemägi lisas 17 punkti. SK KNT poolel vastasid Märt Ait 13 ning Janar Sädeme 11 punktiga.

Teise võidu järjest teeninud Simuna Ivax on nüüd kogunud 5 võitu ja 7 kaotust, mis annab neile hetkel küll 9. koha, kuid viimaste voorudega on end mängitud play-off kursile. 7 võitu ja 6 kaotust kirja saanud SK KNT on hetkel 3. kohal, kuid võib kukkuda allapoole, sest paaril lähikonkurendil on mäng vähem peetud.