Ragnar Heek

Vinni Tammed soovib ületada eelmise hooaja tulemuse ja jõuda nelja parema hulka

Pärast väikest pausi jätkame esiliiga meeskondade intervjuudega ning järgmisena tutvustame teile SK Vinni Tammede võistkonda, kes mullusel hooajal liigasse naases ning kohe ka play-off’i jõudis.

Vinni meeskonna tegemiste ja uue hooaja plaanide kohta andis meile ülevaate võistkonna eestvedaja Ragnar Heek.

SK Vinni Tammed tegi möödunud hooajal väikese pausi järel come-back’i ning pääsesite kohe ka play-off’i. Kas eelmine hooaeg oli teie jaoks kokkuvõttes õnnestumine või olid eesmärgid suuremad?

Eelmisel hooajal saime miinimumeesmärgi täidetud ja jõudsime napilt kuue hulka. See oli meie jaoks pigem õnnestumine, kuna hooaja algul ikka räägiti, et Vinni hakkab mängima tagumistele kohtadele. Kuna eelmise hooaja põhiturniiri viimaste voorude mängud tõid kaasa väikeseid üllatusi, sattus meile veerandfinaaliks ebamugav vastane ja Sõmeru vastu meil varianti ei tekkinud.

Kas uuel hooajal jätkate suures plaanis sama koosseisuga või on tulemas ka muudatusi?

Jätkame ikka eelmisele hooajale sarnase koosseisuga. Meeskonnaga liitub kunagi pikki aastaid kohalikus võistkonnas mänginud Karel Kutser.

Kumb teie meeskonnas domineerib – kas soov heade sõpradega palliplatsil mõnusalt aega veeta või sportlik printsiip ehk võit iga hinna eest?

Meie võistkond mängib pigem ikka omakandi meestega, kellel on praegu või varasemalt mingi seos Vinni vallaga. Igale mängule lähme ikka võidumõtetega ja tasemevahe liigas ei ole nii suur, et ei võiks endast tugevamaid võita.

Kuidas Vinni meeskonna mängijad ennast suvel vormis hoidsid ning millal algasid ühised treeningud uueks hooajaks?

Suvel hoidis iga mängija ennast omal käel vormis. Ühiseid treeninguid meil praktiliselt ei olegi, kuna mängijad on üle Eesti laiali ja Lääne-Virumaale jõuavad ainult nädalavahetusel.

Mida ootate Lääne-Virumaa Kossuliiga uuelt hooajalt ning kas seate endale ka mingid eesmärgid?

Tundub, et tulemas on huvitav hooaeg, kuna uusi võistkondi on juures, kes varem pole mänginud. Tahame kindlasti ületada eelmise aasta tulemuse ja jõuda 4 parema hulka.

Kes mängivad kevadel Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga finaalis?

Peamine favoriit on ikka jälle Ilves Transport ning teiseks võistkonnaks võib olla Rakvere Tööristamarket, kes RSK Tarvas II võistkonnaga jõudude ühendamise järel on saanud kokku vinge satsi.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.