SK KNT mängib peale testturniiri esiliigas

Viimase sekundi vise päästis SK KNT

Esiliigas teenis magusad võidupunktid SK KNT meeskond, kes alistas viimase sekundi viskest SK Aaspere 82:80.

Kohtumist 39 minutit juhtinud Aaspere võitis avaperioodi 22:13 ning juhtis poolajaks 40:35. Kolmandal veerandajal kasvatati eduseis taas kahekohaliseks, kuid viimast perioodi alustati siiski vaid kolmepunktilises 61:58 eduseisus.

Kohtumise eelviimasel minutil pääses Kunda meeskond Märt Aiti kaugviskest 77:76 juhtima, kuid Tanel Virtmanni tabamuse järel alustati viimast minutit ikkagi Aaspere 78:77 eduseisul. Ait viis vabaviske ja kahesega külalised taas (80:78) ette, 4,7 sekundit enne normaalaja lõppu viigitas Aaspere aga Virtmanni vabavisetest seisu. Minutilise mõtlemisaja järel jäi viimane sõna siiski kundalastele, kes Gert Pressi lõpusireeni tabamusest 82:80 võidu võtsid.

Võitjate parimad olid Märt Ait 26 ning Gert Press 18 punktiga, kaotajate resultatiivseimaks kerkis 29 punktiga Tanel Virtmann.

SK KNT on kuuest mängust võitnud pooled, mis annab turniiritabelis 5. koha. SK Aaspere pole senistes mängudes võidurõõmu maitsta saanud ning nii leitakse end tabeli lõpust.