Kristo Saage

Ilves Transport jõudis karikas nelja parema hulka!

Kadrina Karud alistas korduskohtumises Ilves Transpordi küll 71:66, kuid kahe mängu kokkuvõttes pääses 17-punktilise paremusega karikavõistluste poolfinaali Väike-Maarja meeskond.

Karud asusid avamängu 22-punktilist vahet kiiresti tagasi mängima, minnes kodupubliku silme ees kaheksa minutiga 19:8 juhtima. Ilves Transport vastas Kristo Saage vedamisel aga kiire 9:0 spurdiga ning vähendas avaveerandaja lõpuks vahe 19:17-le. Teisel veerandajal pääsesid külalised ka 26:23 juhtima, kuid poolaja lõpuks näitas tabloo siiski kodumeeskonna 38:34 eduseisu.

Teist poolaega alustas Ilves Transport 12:2 spurdiga ning pääses 46:40 ette. Karude kolmanda veerandaja viimasel minutil visatud 7 vastuseta punkti viisid meeskonnad viimasele vaatusele vastu seisul 59:58. Kohtumise lõpus suutis Kadrina meeskond vahet veidike kasvatada, kuid kahe mängu kokkuvõttes 17-punktiline ülimagus võit Ilves Transpordile.

Võitjate parimad olid Allan Ehte 20 ning Lauri Mets 19 punktiga, Ilves Transpordi poolel vastas Kristo Saage 27 punktiga.

Kohtumise pildigaleerid näeb Lääne-Virumaa Korvpalli Facebookis.

Kuna poolfinaalis tuleb Ilves Transpordi vastaseks Väike-Maarja Päästekool, on kindel, et finaalis mängib kindlasti üks Väike-Maarja meeskond. Teise finalisti selgitavad valitsev karikaomanik RLV Massive ning valitsev meister RSK Tarvas.

Karikavõitja selgub reedel 14. detsembril kell 19.00 Rakvere Spordikeskuses algavas finaalmängus.