Veebruari parimad mängijad on Sander Ramul ja Rivo Täheste

Veel enne kui algab esiliiga play-off, saame teatavaks teha veebruarikuu parimad mängijad. Mõlema liiga kuu parimale mängijale on auhinna välja pannud meie hea koostööpartner Ballzy.

Kossuliiga meistriliiga veebruari parim mängija on Sander Ramul
Meistriliiga veebruari parim mängija on Sander Ramul (foto: Ain Liiva)

Meistriliiga veebruari parim mängija on Sander Ramul. Kadrina Karud pidasid veebruaris kaks kohtumist ning mõlemad võideti. Ramul oli eriti heas hoos lähirivaal RLV Massive’i vastu, kes just tema 30 punkti toel 107:93 alistati. Veebruari keskmine punktisaak oli samuti kõrge 26.

Esiliiga veebruarikuu parim mängija on Rivo Täheste. Jaanuari esiliiga parim mängija jätkas hea hooga ka veebruaris ning on sel hooajal esimene mängija, kes parimaks valitud kahel kuul järjest. Just tema 26 punkti aitasid alistada vaid võidu kaugusel asunud ning põhiturniiri teisena lõpetanud Hulja meeskonna 69:52. Veebruarikuu kolme mängu keskmiseks kujunes Tähestel 22 punkti.

Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliiga veebruari parim mängija oli Rivo Täheste
Rivo Täheste – esiliiga veebruari MVP

Kuu parima mängija valimisel tegid eelvaliku ära Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldajad ning lõplik sõna oli meeskondade esindajatel, kelle häälte põhjal parimad selgusid.

Kuu parimatele on spordi- ja vabaajarõivaste internetipood Ballzy (www.ballzy.eu) välja pannud kuu parima mängija auhinna, milleks on 35-eurone kinkekaart.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.