Tööriistamarket - BGM Ehitus

Unelmate põhiturniiri lõpp viis Rakvere Tööriistamarketi viimase meeskonnana play-off’i!

Esiliiga põhiturniiri viimases voorus pidi mulluse hooaja hõbedane meeskond “meie toidukaubad” võõrsil tunnistama SK KNT 96:81 paremust ning jäi esimese meeskonnana play-off’i ukse taha!

Et edestada Rakvere Tööriistamarketit ning play-off’i pääseda, pidi “meie toidukaubad” tänase mängu kindlasti võitma. Kohtumist alustatigi hästi, kui 13:9 juhtima asuti. Seejärel tegi aga kodumeeskond 11:0 spurdi, mille tulemusel vahe seitsmele punktile (20:13) kasvatati. Külalised võtsid siiski järele ning teisele veerandajale mindi vastu seisul 27:25 SK KNT juhtimisel. Avapoolaja teine pool möödus kodumeeskonna kontrolli all ning poolajaks kasvatati vahet veidike suuremaks – seis tablool 46:41.

Teise poolaja algus oli “meie toidukaubad” jaoks kurja kuulutav, sest võõrustajad kasvatasid eduseisu juba 61:46-le. Kahekohaline vahe (68:56) säras tablool ka viimase veerandaja alguses ning kohtumise lõpus külalistel enam mängu pööret tuua ei õnnestunud.

SK KNT lõpetas põhiturniiri 11 võidu ja 9 kaotusega, millega hõivati 7. koht ning veerandfinaalis tuleb ringi pista põhiturniiri teise koha meeskonna Sõmeruga.

“meie toidukaubad” kaotas põhiturniiri viimasest viiest mängust koguni neli ning kogus 8 võitu ja 12 kaotust. Tänu muinasjutulikule põhiturniiri lõpule (tähtsad võidud nii BGM Ehituse kui Vinni Tammede üle) tõusis nende asemel 8. ehk viimasele play-off kohale Rakvere Tööriistamarket, kes peab nüüd veerandfinaalis rammu katsuma põhiturniiri võitja BGM Ehitusega, kellega põhiturniiri saldoks jäi 1:1.