Toomas Hain

Tööriistamarketi alistanud SK KNT tõusis teiseks

Esiliigas on oma mängu leidnud SK KNT meeskond, alistades seni vaid kaks kaotust saanud Rakvere Tööriistamarketi koduseinte toel kindlalt 76:59.

Kodumeeskond asus mängu juhtima kohe esimesest veerandajast, mil tehti 12:5 spurt ja võideti veerandaeg seisuga 24:8. Teisel veerandajal ärkasid ka külalismeeskonna mängijad. Eriti suurt peavalu valmistas SK KNT mängijatele Arvan-Johannes Lippasaar, kes viskas teisel perioodil oma meeskonna 19st punktist 13. Sellegipoolest püsis vahe turvaline ja poolajale mindi vastu kodumeeskonna 37:27 eduseisul.

Kolmandal veerandajal hoidis kodumeeskond edukalt kättevõidetud edu ning viimast perioodi alustati seisul 57:44. Mängu lõpus suudeti vahet veelgi veidike kasvatada ning võeti kindel 76:59 võit.

Võitjate resultatiivsem oli Toomas Hain 14 punktiga, Gert Press lisas 13 punkti. Rakvere Tööriistamarketil jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Arvan-Johannes Lippasaar, kes kogus lõpuks enda arvele 24 punkti.

Ülitihedas turniiritabelis tõusis SK KNT meeskond nüüd 5 võidu ja 4 kaotusega 2. kohale. Ka Rakvere Tööriistamarket on kogunud 5 võitu, aga peetud on üks mäng vähem, millega jagatakse koos nelja meeskonnaga 3.-7. kohta.