Ilves Transport

Testturniiril kaks vooru selja taga, seni suuremate üllatusteta

Testturniiril on tänaseks selja taga kaks vooru. Eeldatavad favoriidid on siiani võtnud oma, paaril korral on üllatusest vaid napilt puudu jäänud.

A-alagrupp
A-alagrupis on kaks võitu kirja saanud Simuna Spordiklubi, kes esmalt alistas SK KNT 90:78 ning teises voorus 173:40 põhikooli õpilastest koosneva Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kooli.

Kahe võidu peal on ka BGM Ehitus, kelle võidupunktid pärinevad Sõmeru ja uustulnuk Škoda Rakvere vastu. Mäng Sõmeru vastu kujunes oodatus kergemaks, võit tuli numbritega 97:66. Škoda Rakverega oli pusimist oluliselt rohkem, lõpptulemuseks vormistati 94:80.

Puhaste paberitega on veel ka RLV Massive ja Rakvere Tarvas, mõlemal on kirjas üks võit. Haljala meeskond suutis suurte raskustega alistada Škoda Rakvere 80:68. Tarvas pääses oluliselt kergemini – Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool võideti 135:36.

Võit ja kaotus on kirjas Sõmeru meeskonnal. Avavoorus BGM Ehituselt saadud kaotuse järel avati järgmises mängus võiduarve SK KNT vastu, kes võõrsil 76:59 üle mängiti.

B-alagrupp
B-alagrupis on Väike-Maarja Päästekoolil kirjas juba 3 võitu – 95:44 SK Aaspere vastu, 89:67 alistati 1JVBr ning viimati 92:57 Rakvere Tööriistamarket.

Kahel korral on võidurõõmu maitsta saanud Lüganuse ja Ilves Transport. Kui Lüganuse esimene mäng mitme põhitegijata JaKon Ehitus/Tapa vastu kujunes kergeks 110:72 jalutuskäiguks, siis “meie toidukaubad” käest pääseti alles viimasel minutil – 92:92 viigiseisul õnnestus Erik Raua viie tabava vabaviske tulemusel mäng 97:92 enda kasuks kallutada.

Ilves Transport on saanud kaks ootamatult kerget “jalutuskäiku”, sest avavoorus võideti Rakvere Tööriistamarket 74:39 ning teises voorus suudeti vsid kuuekesi mängides JaKon Ehitus/Tapale koguni 103:41 “pakk” panna.

1JVBr meeskond on lisaks eeltoodud kaotusele Päästekoolilt saanud kirja ka võidu, kui koduseinte toel alistati tugeva teise poolaja toel “meie toidukaubad”.

Kolmest mängust on korra võitjana väljunud Rakvere Tööriistamarket, kes suutis võõrsil 69:62 üle mängida SK Aaspere.

Senine testturniir seega suuri üllatusi pakkunud ei ole, kuid põnevamad vastasseisud on alles ees.

Testturniiri tabeleid näeb siit.

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.