Tarvas naaseb Tamsalust võiduga

Meistriliiga nädala avalöögi tegid esmaspäeva õhtul Tamsalu/JaKon Ehitus ja RSK Tarvas I meeskond. Rakvere meeskond võttis võõrsil jõuga oma – kaheksas võit kirjutati turniiritabelisse skooriga 87:67.

RSK Tarvas I
RSK Tarvas I meeskond võitleb põhiturniiri võidu nimel (foto: Ain Liiva)

Kohtumist alustas paremini kodumeeskond, kes asus veerandaja keskpaigaks 9:5 eduseisu. Tarvas vastas küll 12:2 spurdiga, kuid veerandaja lõpuks õnnestus Tamsalul kaotusseisu vähendada 20:21-le.

Punkt-punkti heitluses kulgenud teisel veerandajal suutis Rakvere meeskond viie minuti jooksul Tamsalu korvile kaane peale panna, viskas ise selle ajaga 14 vastuseta punkti ning asus poolajaks 44:34 juhtima.

Kolmanda veerandaja keskpaigaks vähendas kodumeeskond kaotusseisu korraks veel ka 43:50-le, kuid rohkemaks sel korral jaksu ei olnud. Viimast perioodi alustati Tarva 70:50 eduseisul ja sama suur vahe säras tablool ka kohtumise lõpuvile kõlades.

Võitjatel kogus viis mängijat kahekohalise punktiskoori, parimana Renato Lindmets 18 punkti. Tamsalu resultatiivseimateks kerkisid Janari Taar 23 ja Livar Liblik 16 punktiga.

8 võidu ja 2 kaotusega Tarvas võitleb RLV Massive meeskonnaga põhiturniiri esikoha nimel, neljapäeval kell 19:15 minnakse Haljalas omavahel vastamisi. Tamsalu/JaKon Ehitus on 11st mängust kirja saanud 3 võitu ning noolib hetkel Simuna SK käes olevat viimast play-off kohta.