RSK Tarvas I lõpetas testturniiri võidukalt

Testturniiri A-alagrupis võõrustas RSK Tarvas I meeskond kodusaalis Tamsalu/JaKon Ehitust ning võttis 95:79 võidu.

Mihkel Kurg
Mihkel Kurg kostitas Tamsalu meeskonda 33 punktiga (foto: Ain Liiva)

Mängu alustas paremini Tamsalu, kes pääses 6:2 juhtima. Seejärel haaras aga ohjad enda kätte Tarvas, kes Mihkel Kure vedamisel 15:8 ette pääses. Kaks minutit enne veerandaja lõppu vähendas Tamsalu kaotusseisu hetkeks 16:20-le, kuid esimesele puhkepausile mindi siiski kodumeeskonna 24:16 eduseisul.

Teisel veerandajal hakkas suurepärast kaugviske tabavust nautinud Tarvas vaikselt eest minema. Veerandaja teisel poolel tabati 5 minuti jooksul viis kaugviset ning kasvatati poolajaks edunumbrid 49:35-le.

Teise poolaja alguses leidis Tamsalu suurepärase hoo ning vähendas nelja minutiga kaotusseisu vaid 5-punktiliseks (49:54). Pisikesest ehmatusest kosunud Tarvas haaras veerandaja teiseks pooleks ohjad taas enda kätte ning viimasele veerandajale mindi seisul 74:61.

Kohtumise lõpuks tamsalulastel enam jaksu ei olnud ning Mihkel Kure kaugvisked kasvatasid kodumeeskonna eduseisu juba enam kui 20-punktiliseks. Mängu lõpp oli juba vormistamise küsimus – Tarvase 95:79 tähendas Tamsalule teist järjestikkust kaotust.

9 kolmepunkti viset tabanud Mihkel Kurg kogus RSK Tarvas I meeskonna parimana 33 punkti, Sten Kuber lisas 21 punkti. Kaotajate skoori eest hoolitsesid enim Livar Liblik 20 ja Karel Eesmaa 16 punktiga.

RSK Tarvas I kogus testturniiril 7 võitu ja 1 kaotuse, Tamsalu/JaKon Ehituse saldoks jäi 6 võitu ja 2 kaotust.