Mikko Virkala

Tarvale hooaja esimene kaotus

RSK Tarvas teenis oma hooaja esimese kaotuse, kui esmaspäeval tuli Väike-Maarjas meistriliiga mängus tunnistada sealse Päästekooli 93:79 paremust.

Treener Vaido Rego hoolealused alustasid mängu hästi ja juhtisid esimese veerandaja järel 27:22. Teisel perioodil kostitas kodumeeskond Tarvast aga koguni 29 punktiga ning asus poolajapausiks omakorda 51:43 eduseisu.

Teisel poolajal väike vahe püsis ja otsustav, neljas veerandaeg juhatati sisse seisul 67:58 kodumeeskonna poolt vaadatuna. Viimasel veerandajal suutsid päästekooli pallurid edu veel viie punkti võrra kasvatada ja nii pidi meistriliigas teise kohtumise pidanud RSK Tarvas vastu võtma esimese kaotuse.

Päästekooli ridu juhtis Kristo Saage, kes viskas 21 punkti. Rauno Tikko panustas võitu 18 punkti. Tarva resultatiivseimad olid Martin Laandu 19 ning Erik Kaasik 16 punktiga.