RSK Tarvas

Täiskoosseisus Tarvas purustas Simuna

RSK Tarvas meistriliiga põhiturniiri lõpus midagi juhuse hooleks ei jäta – Simuna Spordiklubi vastu mindi täiskoosseisus ning võeti ülekaalukas 111:64 võit.

Kodumeeskond pani täiskäigu sisse kohe alguses, võites esimese veerandaja 30:19. Teisel perioodil õnnestus Simunal küll mitmel korral vahe vaid viiele punktile vähendada, poolajale mindi seisul 47:40.

Mängu saaatus otsustati kolmanda veerandajaga, kui võõrustajad “paugutasid” 38 punkti vastaste 13 vastu ning juhtisid neljanda veerandaja eel juba 85:53. Hoogu ei võetud maha ka kohtumise lõpus, mil vahe juba 47-punktiliseks kasvatati.

RSK Tarvas tõusis 4 võidu ja 6 kaotusega hetkeks neljandale kohale, kuid RLV Massive meeskonnal on mäng vähem peetud. 2 võitu ja 8 kaotust teeninud Simuna Spordiklubi on kaks vooru enne põhiturniiri lõppu 7. kohal.