Taimo Tiimus

Taimo Tiimuselt BGM Ehituse võidumängus hooaja punktirekord – 48 punkti!

BGM Ehitus jätkas oma võidumarssi esiliiga hooaja suurima võiduga, kui kodusaalis alistati turniiritabeli viimane SK Aaspere 114:47.

BGM Ehitus alustas mängu kohe 9:0 spurdiga ning kasvatas veerandaja lõpuks vahe juba kahekohaliseks – 25:12. Kodumeeskond jätkas domineerimist ka teisel perioodil ning poolajaks oli vahe kasvanud 28-punktiliseks, kui tablool särasid numbrid 53:25.

Ka teisel poolajal BGM Ehitus tuure maha ei võtnud, võites kolmanda veerandaja 20:9. Eriti vägev viskekontsert pandi püsti aga viimasel veerandajal, kui vastaste korvi “paugutati” 41 punkti ning võeti lõpuks kogu esiliiga selle hooaja suurim võit numbritega 114:67.

Võitjatel tegid skoori kõik mängijad, kuid hullumeelses hoos oli taas Taimo Tiimus, kes kogus enda saldosse kogu Lääne-Virumaa Kossuliiga käesoleva hooaja rekordit tähistavad 48 punkti. Indrek Müürsep toetas teda 16 ning Tanel Laumets 14 punktiga. Kaotajate parimatena viskasid Rasmus Mägi ja Tanel Toomejõe võrdselt 13 punkti.

Esiliiga liider BGM Ehitus on nüüd võitnud kõik kuus mängu, SK Aaspere aga vastupidiselt võiduarvet avada suutnud ei ole ning asub turniiritabeli lõpus.