Škoda Kossuliiga alustab 11 meeskonnaga testturniiri

Škoda Kossuliiga hooaeg stardib juba järgmisel nädalal testturniiriga, kus 11 meeskonda selgitavad sportliku printsiibi alusel välja meistri- ja esiliiga koosseisud 2023/2024 hooajaks.

Testturniiril mängivad kõik meeskonnad alagrupis omavahel ühe mängu. Mängude kodumeeskonnad selgitati loosi teel. Testturniiri paremusjärjestuse tulemusel selguvad käesoleva hooaja Škoda  Kossuliiga meistri- ja esiliiga koosseisud.

Testturniiri mõlema alagrupi kaks esimest meeskonda liituvad meistriliigaga, kus on koha taganud eelmise aasta meister SKA/Päästekool, ning ülejäänud meeskonnad kuuluvad esiliigasse. Testturniiri järel mängitakse mõlemas liigas turniirisüsteemis kaks ringi – üks kohtumine kodu- ja üks vastase väljakul (testturniiri omavaheline mäng võetakse põhiturniirile kaasa).

Sellel aastal ei näe me väljakutel enam askeldamas meistrivõistlustel RLV Massive, RHKK/Vinni-Pajusti G, RSK Tarva, 1JVBR, Ilves Transporti, JaKonEhitus/Tapa ning Alutaguse meeskondi. Uute tulijatena liitub liigaga  KK Hito, Tapa Linna KK ja Rakvere Spordikool.

Testturniiril on meeskonnad paigutatud kahte alagruppi ning need on leitavad siit: https://virukorvpall.ee/testturniir/

Play-off’i pääsevad nii meistri- kui esiliigas kõik meeskonnad, mis tähendab seda, et kõigi võistkondade hooaeg jätkub ka põhiturniiri järel. Play-off mängud päädivad hooaja lõpul finaalpäevaga Rakvere Spordikeskuses, kuhu pääsevad meistri- ja esiliigast 4 paremat meeskonda.

Karikavõistlustele stardib 7 meeskonda ning karikavõitja selgub detsembri lõpus Rakvere Spordikeskuses. Karikatabel leitav siit: https://virukorvpall.ee/karikas_tabel/. Veerandfinaalid peavad olema peetud 19.11.2023 ning poolfinaalid 17.12.2023. Karikavõistluste esimene mäng peetakse tabelis alloleva meeskonna kodusaalis, kui ei lepita teisiti kokku.

Škoda Kossuliiga käivitub juba esmaspäeval 25.09.2023 kell 20:15 Tapa Sordihoones, kui vastamisi lähevad Tapa Linna KK vs Haljala NGU

Püsige lainel!

Lääne-Virumaa Kossuliiga

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.