Simuna SK võttis RSK Tarvas II vastu oma

Testturniiri B-alagrupis sai tabelisse kindla võidu juurde Simuna Spordiklubi meeskond, kes alistas kodusaalis RSK Tarvas II 89:57.

Kaspar Põldmaa
Kaspar Põldmaa kostitas vastaseid 34 punktiga (foto: Ain Liiva)

Simuna mängijad panid kohe algusest täiskäigu sisse ning asusid 11:3 juhtima. Esimesest ehmatusest üle saanud noored Tarvase pallurid leidsid seejärel ka oma rütmi ning vahet suuremaks ei lasknud – esimene veerandaeg kodumeeskonnale 25:14.

Mängu saatus otsustati lõplikult teisel veerandajal, mil Simuna vahe juba enam kui 20-punktiliseks kasvatas. Poolajal näitas tabloo 40:23 ning viimasele veerandajale minnes juba 64:32. Viimane veerandaeg kulges võrdses rütmis ning mängu lõpuvile kõlades särasid tablool kodumeeskonna 89:57 võidunumbrid.

Võitjate suurim skooritegija oli harjumuspäraselt Kaspar Põldmaa 34 punktiga. Simuna meeskonna ridades käisid väljakul ka vaid 12-aastane Henry Hiire ning 11-aastane Kaarel-Gustav Põldmaa, kellest esimene suutis teele läkitada ka ühe tabava kaugviske. RSK Tarvas II poolel jõudsid kahekohalise punktiskoorini Martin Laandu ja Kristo Tammiksaar, kes viskasid vastavalt 14 ning 11 punkti.

6 võidu ja 1 kaotusega on Simuna SK B-alagrupi 2. kohal, RSK Tarvas II on seitsmest mängust kirja saanud 3 võitu, mis annab 4. koha. Mõlemad meeskonnad jätkavad testturniiri järel meistriliigas ning selle mängu tulemus võetakse põhiturniirile kaasa.