Virmo Tammemägi

Simuna Ivax serveeris Vinni Tammede vastu üllatuse

Esiliigas serveeris kergemat sorti üllatuse Simuna Ivax, kes alistas koduseinte toel SK Vinni Tammed 82:75.

Ivax haaras kohe alguses ohjad ning võitis esimese veerandaja kindlalt 24:15. Hoogsalt jätkati ka teisel mänguperioodil ning poolajaks kasvatati vahe kahekohaliseks – 49:35.

Jõudude vahekorda ei muutnud ka kolmas veerandaeg, kodumeeskonna edu püsis soliidsena ning viimast vaatust alustati seisul 64:52. Vaid kuue mängijaginni Tammed suutis viimasel veerandajal küll korraks jõuda ka vaid viie punkti kaugusele (78:73), kuid kehv visketabavus sel korral enamat ei lubanud ning Simuna meeskond kirjutas tabelisse magusa võidu.

Ivaxi sangariks kerkis Virmo Tammemägi, kes üleplatsi mehena viskas 31 punkti, Virko Tammemägi lisas 19 punkti. Vinni meeskonna resultatiivseimaks kerkis 25 punktiga Elvis Efert, Ragnar Heek panustas 18 punkti.