SK Aaspere

Aasperet jagus Ilves Transpordi vastu üheks poolajaks

Esiliiga reedeõhtuses mängus suutis SK Aaspere külla sõitnud Ilves Transpordiga sammu pidada vaid esimese poolaja, mis kaotati napilt 36:39. Teisel poolajal pani Väike-Maarja meeskond teise käigu sisse ja võttis lõpuks suure 95:61 võidu.

Tasavägiselt alanud kohtumises tekkis esimene suurem vahe sisse esimese veerandaja keskel, kui külalised 16:8 juhtima asusid. Kodumeeskond võttis aga järele ning teisele perioodile mindi seisul 17:18. Võrdsete heitlusena jätkati terve teise veerandaja, kuid poolajapausiks juhtis siiski Ilves Transport 39:36.

Pikemalt puhkepausilt naastes lülitas Väike-Maarja meeskond teise käigu sisse ja läks oma teed – kolmas veerandaeg võideti 27:14 ning viimane veelgi suuremalt 29:11, mis andis kokkuvõttes kindla 34-punktilise võidu.

Uudis täieneb – toome punktitoojad teieni esimesel võimalusel.