RSK Tarvas I alustas testturniiri ülekaaluka võiduga

RSK Tarvas I meeskond alustas testturniiri ülekaaluka võiduga, alistades A-alagrupi mängus Vinni Tammed koguni 111:50.

Ander Talu
Ander Talu viskas Tarvase parimana 26 punkti (foto: Ain Liiva)

Võrdset mängu jagus esimese veerandaja seitsmenda minutini, mil tabloo näitas Tarvase 10:8 eduseisu. Kiire 8:0 vahespurt ühe minuti jooksul kasvatas kodumeeskonna eduseisu aga juba kahekohaliseks ning esimese veerandaja järel särasid tablool Tarvase 27:18 edunumbrid. Tammede 18st punktist koguni 14 punkti oli selleks hetkeks Tarvasest Vinni Tammede koosseisu liikunud Erik Kaasiku nimel.

Kahe kaugviske toel suutis Vinni meeskond teise veerandaja kolmandal minutil vahe korraks veel 7-punktiliseks vähendada (31:24), kuid see jäi ka viimaseks helgeks hetkeks. Tarvas võitis teise veerandaja koguni 33:12 ning juhtis poolajaks juba 60:30.

Teisel poolajal jätkus mäng esimesega samas võtmes ning klassivahe oli ilmselge. Viimasele veerandajale mindi seisul 86:43 ning kohtumise lõpusireeni kõlades näitas tabloo kodumeeskonna ülekaalukat 111:50 võitu.

Võitjate ridades jõudis koguni 6 mängijat kahekohalise punktiskoorini, parimatena tõid teisel poolajal hoogu sattunud Ander Talu 26, Rainer Pastimäe 17 ning Mihkel Kurg 16 punkti. Vinni Tammede skoori eest hoolitsesid peaasjalikult RSK Tarvasest Vinni meeskonda “laenule” antud Erik Kaasik ja Karl-Gustav Kello, kes viskasid vastavalt 19 ja 17 punkti ehk 36 oma meeskonna 50st.