RLV Massive

RLV Massive pääses napilt Škoda Rakvere käest

Testturniiri A-alagrupis pusis uustulnuk Škoda Rakvere kõvasti RLV Massive’i vastu, kuid lõpuks tuli siiski vastase 80:68 paremust tunnistada.

Bravuurikalt alustanud Massive pääses 2 minutiga 9:0 juhtima, alles seejärel said korvilt kaane maha ka vastased. 16:16 viigiseisu järel suutsid võõrustajad teiseks perioodiks 21:19 eduseisu haarata. Teisel veerandajal kasvas vahe korraks ka üheksale punktile (34:25), poolajavile kõlades oli vahe aga vaid 36:35.

Kolmandal veerandajal suutis Škoda initsiatiivi enda kätte haarata, hoides paaripunktilist edu. Viimast veerandaega alustati külaliste 56:55 eduseisul ning veel kuus minutit enne kohtumise lõppu oli vahe 64:61. RLV Massive lõpetas aga mängu 19:4 spurdiga (sh viis kaugviset) ning võttis lõpuks raske võidu.