meie toidukaubad

1JVBr päästis võidu tugeva viimase veerandajaga

Testturniiri B-alagrupis pusisid 1JVBr ning “meie toidukaubad” kolm veerandaega võrdselt. Viimase perioodi 25:10 ülekaal tõi lõpuks 94:73 võidu Tapa meeskonnale.

Kodumeeskond alustas kohtumist hästi ning pääses esimese veerandaja lõpuks 30:17 eduseisu. Esimesest kohmetusest üle saanud külalised hakkasid teisel perioodil usinalt vahet vähendama ning poolajavileks oli kaotusseis vaid 3-punktiline – 41:38.

Pingeline heitlus jäktus ka kolmandal veerandajal, mille tulemusel 1JVBr vahet veidi suurendada suutis – viimasele vaatusele mindi vastu seisul 69:63. Kohtumise lõpuks külalistel paraku püssirohtu ei jagunud. Võõrustajad kallutasid kohtumise lõpu enda kasuks 25:10 ülekaaluga ning kirjutasid tabelisse esimese võidu tulemusega 94:73.