Päästekool lõpetas Tamsalu hooaja

Meistriliiga debüdant Tamsalu hooaeg sai lõpu mänguga Väike-Maarja Päästekooli vastu, kui võõrsil tunnistati vastase 96:83 paremust.

Väike-Maarja Päästekool
Kas Väike-Maarja Päästekool jõuab ka sel hooajal finaalpäevale? (foto: Ain Liiva)

Kolm veerandaega võrdsena kulgenud vastasseisus tegi Päästekool murrangu viimase perioodi viie minutiga ning vormistas numbriliselt kindla võidu.

Väga ühtlaselt tegutsenud võitjate koosseisus jõudis kahekohalise punktiskoorini koguni kuus mängijat, parimatena tõid Taavi Leinart 21 ja Taago Pikas 18 punkti. Tamsalu resultatiivseim oli 23 punktiga Janari Taar, Livar Liblik lisas 19 punkti.

Väike-Maarja Päästekoolil on kirjas 7 võitu ja 6 kaotust, viimases voorus minnakse vastamisi Kadrina Karudega. Võitja lõpetab põhiturniiri kolmandana, kaotaja jääb neljandaks. Tamsalu hooaja saldoks jäi 4 võitu ja 8 kaotust, mis andis kokkuvõttes 7. koha.