Novembrikuu parimateks Kossuliigas valiti meistriliigas Karl-Peeter Kangur ja esiliigas Kerdo Kullamäe

Lääne-Virumaa Kossuliiga annab koostöös FIFAA’ga igal kuul välja kuu parima mängija auhinna ning kevadel nimetame meistriliiga ja esiliiga hooaja parimad mängija

Kossuliiga meistriliigaga liitunud NGU Haljala meeskonna tugitala Karl-Peeter Kangur kostitas novembrikuus liiga mängudes RSK Tarva mehi 36 ja RHKK/Vinni-Pajusti meeskonda 30 punktiga ning tema keskmine punktisaak liigamängudes 33, tõid kuu parima mängija tiitli!

Madalamas, esiliigas oli novembris teistest parem Kerdo Kullamäe. Liigamängus põrutas mees oma novembrikuu parimas mängus 38 punkti ja tabas sealhulgas 9-kolmest. Nelja novembrikuu mängude keskmine punktisaak oli Kerdol 29 punkti.

Kuu parimatele toimetavad liiga läbiviijad auhinnakotid kätte lähiajal.

Kossuliiga karikavõistlustel on käimas hetkel põnevad poolfinaalmängud. Tabeli ülemises otsas kohtuvad omavahel RLV Massive ja 1JVBr ning tabeli alumisel poolel kohtuvad SKA/Päästekool – RSK Tarvas. Poolfinaalide esimesed mängud on tänaseks ka juba peetud. Esmaspäeval 5. detsembril suutsid SKA/Päästekooli mängijad kodus võita RSK Tarva meeskonda tulemusega 104:55. Päästekooli tulemuslikumad korvikütid olid Kristo Saage 28 ja Ivo Kitsing 16 punktiga. Kaotajate skoori aitas kasvatada Karl Ristna 13 ja Mihkel Kurg 11 punktiga. Finalist selgub kahe mängu kokkuvõttes ja paari teine mäng toimub 18.12.2022 algusega 13:30 Rakveres Rahu Hallis.

Täna 11.detsembril Võsul toimunud esimese poolfinaalmängu RLV Massive ja 1JVBr vahel võitis kodumeeskond tulemusega 88:72 Seega teiseks kohtumiseks, mis toimub 18.12.2022 kell 18:30 Tapal, on veel finaalipääsu võimalused mõlemal satsil. Esimese poolfinaali tulemuslikumad olid Risto Puur 25 ja Timo Eichfuss 21 punktiga. Sõdurpoiste skoori eest hoolitsesid Oliver Reinol 16 ja Marcus Merimaa 10 silmaga.

Lääne-Virumaa Kossuliiga finaal toimub 29.12.2022 algusega kell 19:00 Rakvere Spordikeskuses!

Olgem terved ja püsige lainel!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.