Lääne-Virumaa Kossuliigast saab Škoda Kossuliiga

Lääne-Virumaa Kossuliiga korraldaja MTÜ Lääne-Virumaa Korvpall ja Škoda Rakvere sõlmisid kokkuleppe, mille eesmärk on Lääne-Virumaa harrastuskorvpalli senisest veelgi aktiivsem ja laiahõlmalisem populariseerimine. Maakondliku korvpalliliiga uueks nimeks saab Škoda Kossuliiga.

 

Peamiselt fanatismi najal korraldatava liiga seitse esimest hooega on möödunud väga edukalt – meeskondade arvus küll märgatavat kasvu pole olnud, kuid üldine tase ja põnevus kasvavad iga hooajaga. Lääne-Virumaa korvpallielu jälgitakse ka naabermaakondades, eri hooaegade alguses on liigaga liitumise vastu huvi tuntud nii Järvamaalt kui ka Ida-Virumaalt. Tänagi on liigas kaasa löömas kaks meeskonda Ida-Virumaalt.

Selleks, et liiga korralduslikku taset tõsta ning senisest veelgi suuremat kõlapinda ja kajastust pakkuda, jõudis liiga seitsmendal hooajal kätte aeg, kus suuremasse mängu sisenemiseks tuli hakata otsima kaasamõtlejaid, kes oleksid valmis omalt poolt korralduslikule poolele õla alla panema. Läbirääkimised mitme võimaliku toetajaga jooksid liiva, kuid pikad ponnistused kandsid vilja loetud nädalad tagasi, kui leiti ühine keel Škoda Rakverega.

Škoda Rakvere juhatuse liige Martin Tommula, kes tegeleb lisaks automüügile ka  aeg-ajalt ise korvpallimänguga kohaliku tasandil, leiti ühine keel ja anti kohalikule tasandile nii öelda “rattad alla” ja seda viieks järgnevaks hooajaks!

„Liigale nimisponsori leidmine on meie jaoks märgilise tähendusega. See näitab, et teeme õiget asja ‒ midagi sellist, mis läheb korda ka laiemale üldsusele. Tänu koostööle saame Škoda Kossuliiga osalejatele pakkuda veelgi põnevamat hooaega ja korraldusliku poole pealt senisest suuremat väärtust ja operatiivsust – lisas liiga peakorraldaja Mikko Virkala.

Olgem terved ja püsige lainel!

Alusta vestlust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.